BIOGRAFIE
  • Rok 2014 - Po příchodu bubeníka Flekyho má kapela tendenci směřovat k ostřejší muzice a myšlenka, že kapela theRest vydá nové punkrockové album se trošku bije s původní hudební koncepcí. Proto jsme začali znovu od jádra věci. Máme rádi punkrock....? Chceme hrát punkrock....? Založíme tedy novou kapelu.... s jiným názvem.... se stejnou sestavou.... Otázka zněla - chceme? Odpověď od všech přišla - ANO CHCEME! tak HONEM !
  • Rok 2013 - Celý rok se nese v duchu DEVOLOVE, odehráli se skvělé akce, klubovky a zažilo se spousty legrace napříč tomu, že se v polovině roku pomalu loučíme s bubeníkem Davidem, který s námi odehrál poslední akci na Majálese v Brně (opravdu skvělé rozloučení a děkujeme mu). V současné době s námi odehrál dvě akce mistr funky a jazzu Honza Slabák! A na oficiální post bubeníka dosedá v červnu 2013, počínaje pražským koncertem, bubeník Fleky. Do konce roku si svůj bubenický post obhájil a v kapele zůstává.
  • Rok 2012 - Na přelomu roku 2011/2012 se kapela věnovala nahrávání nového CD. Recording probíhal v kapelním studiu Esteer a 7.3.2012 z něj vzešlo CD "Devolove". S novým playlistem se přes rok odehrávaly klubové koncerty. Na jaře začíná spolupráce s Tomášem Donné (Fine art agency s.r.o.), který na sebe přebírá veškeré náležitosti týkající se managerování kapely. Na podzim vychází z tvůrčí dílny studia Esteer nový videoklip "Svědomí".
  • Rok 2011 - Od začátku roku kapelu posílil nový čtvrtý člen, rodák z německa, kytarista Lukas. Jeho premiéra s kapelou a s novým EP 2010 proběhla na brněnské FLédě společně s kapelou Inekafe, před 1000 lidí. V plánu jsou klubové kocnerty na celý rok, především s kapelou Crashroad a Koblížci. Na festivale Broumovská kytara kapela získala ocenení od diváků i poroty a díky tomu posléze hraje poprvé na festivalu Rock for people !!! Kapela v jednom kole zkouší nový materiál, který na konci roku hodlá nahrát, a to opět svépomoci.
  • Rok 2010 - Dosud kapela hraje koncerty na kterých propaguje CD "Rádo se stalo" a na zkouškách zkouší nový materiál na EP 2010. Na přelomu zimy a jara šla kapela do první a poslední televizní soutěže RGM LIVE SPACE na TV Óčku, kde se dostala do semifinále. Léto kapela obětovala pro natáčení zmiňovaného EP, které poprvé v historii nahrála ve vlastní recording-dílně bez studiové pomoci (kromě náběru bicích a závěrečného masteringu). EP vyšlo 19. 11. 2010 a zapisuje se jako nejlepší dosavadní počin v historii kapely.
  • Rok 2009 - V tomto roce jsme poprvé vyrazili hrát za hranice československa, a to přímo do Leipzig v Německu. Pár dní poté vystoupili na koncertě před kapelou Kryštof, který byl dosud největším kocnertem, který kapela odehrála.
  • Rok 2008 - Celý rok se nese ve znamení nové desky. Vzniká spolupráce s producentem Thomem, který se podílí na průběhu nahrávání celé desky od února do června 2008. Během toho kapela podniká klubové koncerty. Přesně dne 1.10.08 vychází u Cecek records očekávané CD "Rádo se stalo" se kterým se právě chystá na menší turné jako předkapela Jaksi Taksi...
  • Rok 2007 - Ohlášení nové sestavy a od března se začínají opět rozjíždět koncerty. Přes léto probíhá pár festivalů a do konce roku se stihlo odehrát několik koncertů, opakovaně jako předkapela UDG či Imodia.
  • Rok 2006, 2005, 2004, 2003 (prehistorie kapely) - Kapela se oficiálně založila dne 19. 7. 2003 a do konce roku se členové poprvé seznamovali se svými nastroji. První koncert proběhl 20. 2. 2004 v Brně. Ještě tentýž rok koncertní kroky mířili i na Slovensko a poprvé stála na pódiu před Inekafe. V roce 2005 vyšel první demáč "Forever Friends" a s ním i klubové koncerty. V roce 2006 vyšel druhý demáč "Všechno je možné" u vydavatelství PHR a přesto, že se koncerty pomalu začaly rozbíhat, v červnu se kapela málem rozpadla. Druhou polovinu roku byla kapela neaktivní.